Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm 1 Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm 2 Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm 3
Sleva 20%
Super cena

Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm

Kód produktu: 111.15.308
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
2 679 Kč s DPH 3 349 Kč
  • Dostupné náhradní díly a spolehlivý záruční a pozáruční servis
  • Vysoká kvalita opracování všech dílů
  • Lehká a nenáročná na údržbu
  • Evropský výrobce s tradicí od roku 1917
  • Značka je s úspěchem prodávána ve více než 50 zemích světa

Základní model pro všestranné využití. Tento model Vám doporučujeme pokud potřebujete vzduchovku na vyplnění volných chvil pro celou rodinu. Titan je lehká vzduchovka nenáročná na údržbu vhodná i pro juniory, nebo občasné ničení škůdců.

Zajímavá lámací vzduchovka od španělského výrobce Norica vás určitě zaujme svou jednoduchostí, ale zároveň precizností. O vaše pohodlí při střelbě se postará antinárazovým botka a automatická pojistka. Jednoduše zamíříte cíl díky světlovodným mířidly. Černá plastová pažba, vysoká spolehlivost, nízká hmotnost, snadná údržba a cena dělají ze vzduchové zbraně Norica Titan lídra ve své kategorii. Světlovodná vlákna na mechanických mířidlech zaručují rychlé zacílení ve všech světelných podmínkách. Muška (přední část mířidel) bývá často poškozena při neopatrné manipulaci. Proto je na mušce ocelový ochranný kryt, který poskytuje lepší ochranu než běžné plastové kryty.

Technická specifikace:

Kalibr 4,5 (.177)
Hmotnost 2500 g
Délka hlavně 454 mm
Celková dĺžka 1050 mm
Úsťová rychlost 190 m/s
Energie 8,7 J

Recenze produktu Vzduchovka NORICA Titan 4,5mm

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.
Stránky, na které se chystáte vstoupit jsou určeny pro odbornou veřejnost v oblasti zbraní a střeliva. Vstupem na ně prohlašujete, že jste držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.

Hore