Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm 1 Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm 2 Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm 3 Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm 4
Sleva 20%
Top kvalita

Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm

Kód produktu: 111.15.402
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
5 389 Kč s DPH 6 729 Kč
  • Prapracovaná pažda do nejmenšího detailu
  • Dostupné náhradní díly a spolehlivý záruční a pozáruční servis
  • Vysoká kvalita opracování všech dílů
  • Lehká a nenáročná na údržbu
  • Evropský výrobce s tradicí od roku 1917
  • Značka je s úspěchem prodávána ve více než 50 zemích světa

Vzduchovka Spider Camo má pažbu v kamuflážní provedení. Nespornou výhodou GRS pístu jsou podstatně menší otřesy při výstřelech v porovnání s běžnými pružinovými vzduchovkami. Jedinečná a výkonná vzduchovka za super cenu. Vzduchovka Norica Spider GRS CAMO se systémem GRS zaujme především svou camo pažbou a vysokou odolností proti poškrábání. Samozřejmě jako všechny plastové vzduchovky, tak stejně i tato je snadná na údržbu. Kompenzátor a protinárazová pryžová botka vám při výstřelu dodají pocit jistoty a konečně se nemusíte obávat nepřiměřených zpětných rázů. Při tomto modelu je dusíkový píst nahrazen pružinou. Samozřejmostí je i automatická pojistka a světlovodné mířidla.

Technická specifikace:

Kalibr 4,5 (.177)
Hmotnost 3000 g
Délka hlavně 484 mm
Celková dĺžka 1170 mm
Úsťová rychlost 330 m/s
Energie 15 J

 

Recenze produktu Vzduchovka NORICA Spider GRS Camo 4,5mm

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.
Stránky, na které se chystáte vstoupit jsou určeny pro odbornou veřejnost v oblasti zbraní a střeliva. Vstupem na ně prohlašujete, že jste držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.

Hore