Vzduchovka NORICA Dream Hunter 4,5mm Vzduchovka NORICA Dream Hunter 4,5mm 1 Vzduchovka NORICA Dream Hunter 4,5mm 2 Vzduchovka NORICA Dream Hunter 4,5mm 3 Vzduchovka NORICA Dream Hunter 4,5mm 4
Sleva 20%
Mega výkon

Vzduchovka NORICA Dream Hunter 4,5mm

Kód produktu: 111.13.280
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
5 599 Kč s DPH 6 989 Kč
  • Jedinečný systém pákového natažení vzduchovky
  • Dostupné náhradní díly a spolehlivý záruční a pozáruční servis
  • Vysoká kvalita opracování všech dílů
  • Lehká a nenáročná na údržbu
  • Evropský výrobce s tradicí od roku 1917
  • Značka je s úspěchem prodávána ve více než 50 zemích světa

Výkonná páková vzduchovka na hubení škůdců a sportovní střelbu. Model Dream Hunter má pákové natahování pružiny. Tento systém je výhodný hlavně pokud zvyknete používat puškohled, hlaveň se při natahování pružiny vůbec nepohybuje a tak je vyloučen problém s možným uvolněním kloubu hlavně jako je tomu u běžných vzduchovkách.

Vzduchovka Dream Hunter od firmy Norica je jedinečná v tom, že funguje na systému pákového natahování. Pevná hlaveň zaručuje maximální přesnost při každém jednom výstřelu. Pažba je výborně tvarovaná, zdobí ji zajímavě zpracována lícnice, materiál je plast, takže je i jednoduchá na údržbu. Dalšími výhodami této vzduchovky jsou světlovodné mířidla, antinárazovým gumová botka a automatická pojistka.

Technická specifikace:

Kalibr 4,5 (.177)
Hmotnost 3200 g
Délka hlavně 454 mm
Celková dĺžka 1160 mm
Úsťová rychlost 305 m/s
Energie 15 J

 

Recenze produktu Vzduchovka NORICA Dream Hunter 4,5mm

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.
Stránky, na které se chystáte vstoupit jsou určeny pro odbornou veřejnost v oblasti zbraní a střeliva. Vstupem na ně prohlašujete, že jste držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.

Hore