Vzduchovka NORICA Dragon GRS Evolution MAX 5,5 mm

Kód produktu: NA25
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
4 493 Kč s DPH 6 419 Kč

Vzduchovka Norica Dragon GRS Evolution MAX je modifikací klasické vzduchovky Norica Dragon. Inovovaná verze má systém GRS (čili dusíkový píst) a hrubou hlaveň z eloxovaného hliníku. Pažba má rybiny na předpažbí, také na pistolové rukojeti a ventilovanou gumovou botku. Celková hmotnost je 3 kg.

Hlaveň má délku 355 mm s povrchem z eloxovaného hliníku, což zajistí vyšší odolnost vůči korozi a zvýšenou otěruvzdornost.

Pažba je v provedení Monte Carlo černé barvy. Na pistolové rukojeti a předpažbí jsou rybiny, které zajišťují jistější úchop. Pryžová ventilovaná botka je měkká a velmi pohodlná. Celkově je pažba odolná, nenáročná na údržbu a velmi pohodlná při cílení.

Systém GRS - tento model používá místo pružiny dusíkový píst. Systém GRS zlepšuje vlastnosti vzduchovky při střelbě. Oproti pružinovým vzduchovkám jsou při vzduchovkách se systémem GRS menší otřesy a zpětný ráz, což pozitivně ovlivňuje přesnost a nezanedbatelná není ani nižší hlučnost při výstřelu.

Automatická pojistka je umístěna velmi prakticky v lučíku a odjištění je pohodlné a rychlé.

Součástí balení není puškohled. Vzduchovka nemá mechanické mířidla, proto doporučujeme dokoupit puškohled z naší široké nabídky.

Technická specifikace:

Kalibr 5,5 (.22)
Hmotnost 3000 g
Délka hlavně 355 mm
Celková dĺžka 1160 mm
Úsťová rychlost 275 m/s
Energie 15 J


Stránky, na které se chystáte vstoupit jsou určeny pro odbornou veřejnost v oblasti zbraní a střeliva. Vstupem na ně prohlašujete, že jste držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.