Opakovací kulovnice BERGARA B14 HMR LH

Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
37 649 Kč s DPH
  • Propracovaná pažba
  • Navržena pro leváky
  • Citlivá spoušť
  • Dostupná v rážích 6,5 Creedmoor a 308 Win
  • Lisovaná pažba HMR
  • Integrované úchyty na zavěšení a otočné úchytky

Touha přinést na trh kvalitní a spolehlivé zbraně je cílem každé společnosti na výrobu zbraní. Španělská společnost Bergara poskytuje kvalitu a preciznost všech skutečných lovců a soutěžních střelců. Úroveň řemeslného zpracování překonává všechny ostatní zbraně na trhu.

Nová opakovací puška z dílny Bergara vás překvapí hedvábně hladkým chodem a výbornou citlivostí spouště. Zahnutá spoušť je navržena k zaručení co nejvíce ostrého a čistého tahu při každé střelbě. Poskytuje nastavení dle požadavků zákazníka. Pažba je vybavena integrovanými držáky QD pro snadné připevnění na popruh. Je navržena a vyrobena pro nejnáročnějších lovců a střelců v každé situaci (lov a sportovní střelba).

Disponuje nastavitelnou lícnicí a délkami rozpěrek. Puška je vybavena 5-ranným zásobníkem a stavitelnou lícnicí. Zásobník je odnímatelný a představuje standard v nabídce zbraní HMR. Závěr s 90 stupňovou rotací, volně plovoucí hlavní a nastavitelnou spouští. Díky tomu je zaručena vysoká přesnost střelby. Jedná se o zásobníkovou verzi zbraně. Dostupná je v rážích: 6,5 Creedmoor a 308 Win. Kompatibilnost s kroužky v základu ve stylu Remington 700. Hlaveň zbraně je vyrobena z oceli, jejíž povrch je upraven matnou modrou barvou. Puška je ideální pro leváky.

Hmotnost: 4,3 kg

Celková délka: 101,4 - 120,4 cm

Délka hlavně: 50,8 - 66 cm

Kapacita zásobníku: 5 nábojů

Stoupání:

6,5 Creedmoor - 1: 8

308 Win. - 1:10

300 Win. Mag. - 1:10

.22-250 Rem. - 1:9

Recenze produktu Opakovací kulovnice BERGARA B14 HMR LH

Anonym
nakoľko som ľavák som bol veľmi limitovaný pri výbere guľovnice , ale táto veľmi milo prekvapila , vrelo odporúčam , má skvelé vlastnosti pri streľbe nekope , skvelé pažbenie
Anonym
SUPER PREVEDENIE,SUPER KVALITA SUPER PRESNOST TAKžE SOM SPOKOJEN
Stránky, na které se chystáte vstoupit jsou určeny pro odbornou veřejnost v oblasti zbraní a střeliva. Vstupem na ně prohlašujete, že jste držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.

Hore