Opakovací kulovnice BERGARA B-14 EXTREME HUNTER

Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
25 869 Kč s DPH
  • Přepracovaná pažba
  • Citlivá spoušť
  • Vybavena závitem na konci hlavně
  • Integrované úchyty na řemen

Touha přinést na trh kvalitní a spolehlivé zbraně je cílem každé společnosti na výrobu zbraní. Španělská společnost Bergara poskytuje kvalitu a preciznost pro všechny skutečné lovce a soutěžní střelce. Úroveň řemeslného zpracování překonává všechny ostatní zbraně na trhu.

Nová přepracovaná pažba je potažena kvalitní povrchovou úpravou. Polymerová pažba je vyrobena z polymeru vyztuženého skleněnými vlákny a dokonalé kamufláže Bergara. Během procesu formování jsou pevné ocelové sloupky vloženy a trvale zalisovány. SoftTouch povlak dodává pažbě kvalitní pocit, který lze snadno použít i v drsném počasí.

Série EXTREME představuje odstřelovací pušky se standardizovanými funkcemi pro vyšší efektivitu výroby a montáže dílů – poskytuje špičkový výkon za příznivé ceny, které jsou dostupné pro širokou škálu střelců. Hlavně z nerezavějící oceli Premium 416 od společnosti Bergara procházejí patentovaným procesem kování v továrně Bergara ve Španělsku. Potom v továrně Bergara v USA obdrží hlaveň povrchovou úpravu Cerakote Sniper Grey a je spojena s naší patentovanou pažbou Bergara.

Technické parametry 

Kalibr Stoupání Průměr hlavně Hmotnost Celková délka Délka hlavne Kapacita zásobníku
6,5 Creedmoor 1:8 16,6 mm 2,9 kg 95 cm 46 cm 3+1
308 Win. 1:10 16,6 mm 2,9 kg 95 cm 46 cm 3+1

Recenze produktu Opakovací kulovnice BERGARA B-14 EXTREME HUNTER

Stránky, na které se chystáte vstoupit jsou určeny pro odbornou veřejnost v oblasti zbraní a střeliva. Vstupem na ně prohlašujete, že jste držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.

Hore