Kulová kozlice HAENEL Jaeger 8.11 Kulová kozlice HAENEL Jaeger 8.11 1 Kulová kozlice HAENEL Jaeger 8.11 2
Sleva 15%

Kulová kozlice HAENEL Jaeger 8.11

Kód produktu: HN31
Záruční doba: 5 let
Dostupnost: Dostupný
58 523 Kč s DPH 68 850 Kč
  • hmotnost zbraně jen 2,8 kg
  • přehledné pevné mířidla
  • zádové napínání
  • elegantní bavorská pažba z ořechového dřeva

Kulová kozlica HAENEL Jaeger 8.11 je vybavena jednospoušťí, zádové napínání reagující na vychýlení temenní páčky, pevné mířidla jsou přehledné a přizpůsobeny k lovu pohybující se zvěře, spouštění je i bez napínáčku velmi jemné a nedochází ke strhávání. Celková váha zbraně je jen 2,8 kg a délka pouze 980 mm. Zbraň je dostupná v rážích 8x57IRS a 9,3x74R.

Stále rostoucí poptávka po kvalitních vícehlavňových zbraních střední třídy dal vzniknout modelové řadě zbraní, kam patří kulová kozlice Haenel Jaeger 8.11 a kulobroková kozlice Haenel Jaeger 8.10. Oba modely jsou vyrobeny moderními technologiemi a vyznačují se především konstrukční příbuzností s tradičními a osvědčenými výrobky Merkel SL a B3. Zbraně využívají osvědčenou koncepci volného hlavňového svazku "FREE FLOATING". Hlavně jsou tak na sobě nezávislé a umožňují odpovídající nastavení na požadovaný sústřel v rámci možného konstrukčního rozsahu. Ani větší počet výstřelů potom výrazně neovlivňuje přesnost střelby, jako je tomu u pevně spojených hlavňových svazků. Hlavně jsou vybaveny integrovanou lištou pro připevnění montáže.

Zbraně mají štíhlý a kompaktní design. Pažba netradičního bavorského vzhledu s lícnicí je vyrobena z kvalitního ořechového dřeva s elegantním laserem vypalovanou rybinou. Pažba je zakončena gumovou patkou. Díky baskule z lehkých slitin bylo dosaženo velmi nízké celkové váhy.

Délka hlavně: 550 mm
Celková délka: 980 mm
Hmotnost: 2,8 kg
Kalibr: 8x57IRS, 9,3x74R

Recenze produktu Kulová kozlice HAENEL Jaeger 8.11

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.
Stránky, na které se chystáte vstoupit jsou určeny pro odbornou veřejnost v oblasti zbraní a střeliva. Vstupem na ně prohlašujete, že jste držitelem zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.

Hore