Top kvalita
Super cena

Vakuová balička potravin FoodSaver FFS015X

Kód produktu: FS-FFS015X
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
2 909 Kč s DPH
 • Režim svařování pro křehké potraviny nebo kapaliny
 • 2 těsnící úrovně v závislosti na vakuované potraviny: suchá nebo vlhká potravina
 • Intuitivní ovládání stiskem jednoho tlačítka
 • Automatické vakuování a svaření fólie
 • Port pro použití příslušenství FoodSaver
 • Vertikální skladování
 • Ukazatel průběhu vakuování
 • Indikátor přehřátí
 • Možnost mýt v myčce nádobí
 • Jednoduchý uzamykací mechanismus
 • Tlak: 0,53 bar

Nadčasové vakuové baličky potravin FoodSaver přicházejí s převratnou novinkou. Uchovávají dlouhodobě vysokou kvalitu a čerstvost potravin, aromatické potraviny si uchovají svou vůni. To vše několikanásobně déle, než klasicky uskladněné potraviny. Vakuovat můžete cokoliv, co potřebujete. Od masných potravin, přes zeleninu a ovoce, po omáčky a polévky.
Vakuová balička FoodSaver obstála na jednotku i v redakčním testu zde: Redakční test FoodSaver

Vakuová svářečka FoodSaver FFS0015X v elegantním a kompaktním provedení je ideálním pomocníkem do každé domácnosti. Je tak prostorově úsporná a vhodná pro Všechny ai menší kuchyně. Vakuovačkou FFS0015X je kompatibilní se vším FoodSaver příslušenstvím. Vychutnejte si sezónní jídla a speciality a uschovejte zřídka používané ingredience Nebo potravin Rychlé podléhající zkáze déle čerstvé.

Vystavením potravin vzduchu způsobuje, že ztrácejí nutriční hodnoty a chuť a tvořím se různé bakterie, Plísně a kvasinky. Vakuová balička potravin FoodSaver odsaje vzduch a uzavřením se zachová chuť a kvalita. Díky bohaté nabídky kapes a nádob FoodSave moze rozšířit své možnosti a použije vědeckou prokázanou metodu skladováním potravin, při které zůstávají potraviny čerstvé až pětkrát déle.

Vakuové baličky potravin FoodSaver používají profesionální silnou drážkovanou fólii, která umožňuje dokonalé odsátí vzduchu a vytvoření vzduchotěsného spoje. U takto balených potravin se prodlouží doba skladování v mrazničkách oproti klasickému balení z 6 měsíců na 2 - 3 roky (maso, zelenina, ovoce). V lednici se prodlouží doba skladování z jednoho týdne na 6 měsíců. Kapsy ze speciální fólie lze umýt a opakovaně použít. Zmrazené potraviny se mohou v této fólii vařit, rozmrazovat a ohřívat v mikrovlnné troubě. Okapová miska sbírá přebytečnou vlhkost a tekutiny z potravin při vakuování.

Udržujte své potraviny dlouho čerstvé a zabraňte tvorbě bakterií. Vakuované potraviny mají několikanásobně delší dobu trvanlivosti než volně skladované potraviny. Proto nečekejte, dokud se vaše potraviny začnou kazit. Vakuová balička FoodSaver FFS0015X je investice, která se vyplatí. Šetřete potravinami a v konečném důsledku šetřete i svými těžce vydělanými penězi. Vakuové baličky potravin FoodSaver Vám do Česka exkluzivní přináší IBO CZ LOVEC a www.IBOCZ.cz. nikdy více žádné zkažené a zapáchající potraviny.

Technická specifikace:

Napětí: 220 V, 50 Hz
Příkon: 150 W
Rozměry: 40,8 x 8,7 x 14,5 cm
Hmotnost: 2,4 kg
Záruka: 2 roky


Příslušenství v balení:

1 × rolka fólie 28x300cm
5 × sáček o objemu 3,8 L
5 × sáček o objemu 0,94 L

 

  Recenze produktu Vakuová balička potravin FoodSaver FFS015X

  bigbang

  + Rozmer

  + Využitie - dózy, fľaše, fólie

  + Laminovanie bez odsávania

  - Hlučnosť

  Ešte si na produkt zvykáme, ale vyzerá to sľubne ;) Trochu sme maturovali pri prvom použití. Treba poriadne zacvaknúť mašinku. Najprv nastane prvý klik, a potom treba znova silnejšie zatlačiť, kým nenastane druhý klik a rozsvieti sa kontrolka. Čiže trošku viac sily pri druhom kliku treba použiť.

  Rozmery produktu sú super. Elegantný dizajn, dobrá skladovateľnosť, môže aj štandardne stáť niekde na kuchynskej linke. Za nevýhodu možno považovať akurát tak hlučnosť. Nie je to tragédia, ale ak by ste mali doma malé spiace deti, asi mašinku nebudete chcieť štartovať.

  Super funkcia je laminovanie aj bez odsávania vzduchu. Môžete tak vzduchotesne uzavrieť aj krehké veci. Tešíme sa na laminovanie nielen jedla, ale predmetov napr. na cesty, alebo na dlhodobé uloženie niekde do kumbálu ;)

  Jan Todor
  Jednoduché ovládání, kvalitní provedení a výborný výsledek.

  Hore