Vábnička TETRAO - říjná jelenice Vábnička TETRAO - říjná jelenice 1 Vábnička TETRAO - říjná jelenice 2 TETRAO VÁBNIČKA RUJNÍ JELENICE - Mistr Evropy Jaroslav Mlynárik představuje naši novinku!
Sleva 12%

Vábnička TETRAO - říjná jelenice

Kategorie: Vábničky
Kód produktu: TX-GV-RJEL
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
752 Kč s DPH 859 Kč
  • Dokonalý ověřený zvuk rujné jelenice
  • Možnost nastavení výšky tónu vábničky
  • Skládá se ze tří odnímatelných částí
  • Možnost využití ik vábení dančí zvěře během říje

TETRAO vábnička je inovativní vábnička s nastavitelným tónem ověřeného zvuku říjné jelenice, ideální pro vábení jelenů během říje. Na vábničce je možnost regulace výšky tónů. Vábnička říjná jelenice, zda daňka je univerzální a umíme na ní dokonale napodobit hlas říjné jelenice nebo komunikaci u samčí jelení nebo daněčí zvěře. Zvuk říjné jelenice je tak velmi účinný, že dokáže přitáhnout i vyčerpané jeleny v říji, nebo i když má samec svou stádu jelenic. Pro hledající jeleny, které ještě nemají jelenice, působí tento zvuk doslova jako magnet. Vábnička se také používá, pokud se neumíte dostat k jelenovi a nepomáhají ani žádná ručedla a vábce.

Vábnička TETRAO se skládá ze tří odnímatelných částí - náustku, rukojeti s rákosí a rezonanční trubice - a nabízí pohodlí a snadné používání. Nastavení tónu je jednoduché: nasuňte gumový kroužek na zvolenou drážku náustku a změňte výšku tónu. Vábničku naladíme na hlas říjné jelenice tak, že od nejtlustšího konce vábničky posuneme gumový proužek cca 5 mm. Položíme si rty na gumový kroužek a do vábničky jemně a krátce foukáme, čímž vytváříme zvuk EHHH-EHHH-EHHH. Druhů rukou si modulujeme zvuk nebo intenzitu pomocí takzvané zvukové nálevky. Na vábničku umíme vyloudit i zvuk při komunikaci daněčí zvěře, což nám může posloužit pro přivábení daněka v říji.

Pomocí této jedinečné vábničky TETRAO se přenesete do světa zvuků divočiny a přiblížíte se ke zvěři, tak jako nikdy předtím. Odteď nebude vaše myslivecká výbava kompletní bez této inovativní vábničky říjné jelenice, která vám umožní zcela nový rozměr možností vábení v říji.

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Hlucháňa horného (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Recenze produktu Vábnička TETRAO - říjná jelenice

Anonym
Čo som si objednal aj prišlo včas a je to ten tovar čo som chcel Vabnicka
Anonym
Čo som si objednal aj prišlo včas a je to ten tovar čo som chcel Vabnicka

Hore