Nordik Predator Pro-vábnička na lišku nepredladená

Kategorie: Vábničky
Kód produktu: PO15
Je nám to líto, ale prodej skončil.

 

Nordik Predator "Pro"
Vábnička NA PREDÁTORY (nepredladená)
Tato vábnička je speciálně vyvinuta pro splnění všech požadavků na přivábení predátorů. Je velmi jednoduchá na použití as její pomocí vyprodukujete širokou škálu zvuků, které jsou slyšet na velké vzdálenosti.

Pískot myši a hrabošů: Pro napodobování myšího a hrabošího pískotu posuňtegumový kroužek co nejdále od těla vábničky, rty nebo zubamy stiskněte vábničkuna konci jazýčku a vdechujte s krátkými intervaly do vábničky.

Zaječí a králičí vřeštění: Vsuňte vábničku do úst a stiskněte rty nebo zuby. Čím hlouběji budete mít vábničku v ústech, tím hrubší bude vydávaný zvuk. Vysazenímgumového kroužku do jakékoli polohy od těla vábničky až po její konec si můžete naladit vábničku na Vámi požadovaný zvuk. Střídejte dlouhé a kratší zvuky po dobu 15-20 sekund a opakujte každé 3-4 minuty. Střídavě otevírejte a zavírejtedlaň před koncem vábničky pro větší autentičnost zvuků. Pohybujte hlavou.


Tísňové volání srny: (vábení medvědů): Použijte vábničku stejným způsobem jakopři zaječím a králičím vřešťan, ale přemístěte kroužek co nejblíže k tělu vábničky a vsuňte vábničku hlouběji do úst. Pro přivábení medvědů tímto způsobempokračujte ve vábení intenzivně nejméně hodinu.

Upozornění! Vábnička může produkovat zvuky, které překračují 115dB, protovýrobce doporučuje používat chrániče uší.


Výrobce: Nordik Gear AB, Švédsko

Recenze produktu Nordik Predator Pro-vábnička na lišku nepredladená

Hore