Nordik Predator Pre Tuned-předladěná vábnička na lišku

Kategorie: Vábničky
Kód produktu: PO14
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
729 Kč s DPH

Nordik Predator "Pre-tuned"

Předladěná Vábnička NA PREDÁTORY
Tato vábnička je velmi jednoduchá k použití. Je předladěná na 4 základní zvuky a tudíž velmi pomáhá začátečníkům jednoduše napodobit všechny zvuky, které jsou velmi atraktivní pro lišky.

Zaječí a králičí vreštadlo: Tyto zvuky jednoduše napodobíte přemístěním gumového kroužku do středního zářezu zvukové desky, vložíte do úst a foukněte.Čím hlouběji vložíte vábničky do úst, tím hrubší bude napodobování vřešťan.Střídejte dlouhé a krátké zvuky po 15-25 sekund a opakujte každé 3-4 minuty.Střídavě otevírejte a zavírejte dlaň před koncem vábničky pro větší autentičnost zvuků. Pohybujte hlavou do stran.

Pískání myši a hrabošů: Přemístěte gumový kroužek na nejvzdálenější zářez od těla vábničky, zuby stiskněte membránu před gumovým kroužkem a krátkými intervaly foukejte do vábničky.

Tísňové volání srny: (vábení medvědů): Použijte vábničky stejným způsobem jako pro zajíců a králičí vřešťan, ale přemístěte kroužek do nejbližšího zářezu k těluvábničky a vsuňte vábničku hlouběji do úst. Pro přivábení medvědů tímto způsobem pokračujte ve vábení intenzivně nejméně hodinu.

Upozornění! Vábnička může produkovat zvuky, které překračují 115dB, protovýrobce doporučuje používat chrániče uší.

Výrobce: Nordik Gear AB, Švédsko

Recenze produktu Nordik Predator Pre Tuned-předladěná vábnička na lišku

Martin
Mal som predladený Nordik na srnca, tak som chcel vyskúšať aj toto. Nesklamala, pomohla mi uloviť už viac líšok.
Rasťo
super kvalitka, nemám výhrady

Hore