Posedový vak celotělový VYHŘÍVANÝ! HIT TÉTO ZIMY
Sleva 4%
Do mrazů
Top kvalita

Posedový vak celotělový VYHŘÍVANÝ! HIT TÉTO ZIMY

Kód produktu: PO7996
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
8 969 Kč s DPH 9 315 Kč
  • 5 úrovní vytápění
  • Kapacita baterie až 2200 mAh
    Posedový vak je vybaven kapucí
  • Doba výhrevonosti až 8 hodin
  • Jedinečný materiál Climashield
  • Lehký a přenosnými

Topné těleso je zabudováno v zadní části vaku, takže vás bude příjemně hřát na záda, kříže a nohy. Zima se k Vám nedostane. Budete jako v bavlnce a při tom budete na své oblíbené lovu. S naším vyhřívaným posedové celotělovým vakem prožijete tuto zimu v suchu teple a zároveň budet prožívat ty najneopakovatelnejšie zážitky. Topné těleso je zabudováno tak aby vás nikde netlačilo. Výkonné topné těleso je vyrobeno z flexibilního syntetického vlákna, má 5 úrovní vytápění. Doba výdrže topného tělesa je v závislosti na zvoleném režimu 2-8 hod. Doba nabíjení topného tělesa je cca 4hod. Posedové vak je dodáván spolu s výkonnou baterií kterou jednoduše připnete k topnému tělesu. Baterie se také dá i vyjmout. Kapacita baterie je 7,4V / 2200 mAh jedná se o Li-on baterii.

Celotělový posedový vak Igor má uvnitř dvě kapsy na odkládání věcí, další kapsa na doklady se zipem. Vak je prostorný i pro "zdatnější" a vysokých myslivce, zvládnete mrazy do - 20 pouze v termoprádlo. Celková délka je 224 cm a šířka 85 cm, hmotnost vaku je 3,9kg. Vnitřní obvod je až 165 cm. Jedinečné kapsa na levé straně vaku na náboje, 2x koule a 3x brok. Ihned teplo na dotek, izolační výplň je 3 násobné duté vlákno, tlustší než v zimních bundách, podobné jako v profesionálních spacácích. Povrch je z broušeného, pevného a voděodpudivého materiálu. Návlek na ruce je dostatečně velký, přičemž můžete pohodlně vytáhnout ruce. Dlouhý 150 cm pevný zip, u krku překrytý aby Vás neškrábal. Ruce se schovávají do odepínatelného malého vaku před přední zip, vnitřek malého vaku na ruce vyteplené fleecem, ruce mohou být spolu. Do vaku můžete jít obutý, i vyzutí. Vyrobeno pro IBO Myslivec na SLOVENSKU!

NOVINKA !! Climashield XP / APEX OBSAŽENÉ V posedové VAKU IGOR!

Výjimečný posedový vak je vyroben z pobroušená, lehkého ale pevného materiálu ve složení 63% polyester, 37% bavlna. Zateplený je speciální tepelnou výplní Climaschield 200. V dolní části - od pasu dolů je ještě zateplený fleecem, v horní části je dále zateplený prošívanou podšívkou s thermovložkou 150. Uvnitř vaku je odepínací část, která se dá v případě zašpinění od bot vyprat. Posedový vak má 2 vnitřní zipové kapsy. V předu se zapíná zipem, který je překryt légou, která se zapíná na knoflíky. Součástí posedové vaku je zateplený rukávník podšitý fleecem. Pokud chceme v posedové vaku projít pár kroků, dá se z něj vystoupit, a dolní část zapneme speciálními poutky na záda. Vpředu zapneme posedové vak na knoflíky. Takto nám poslouží posedové vak jako velmi teplý dlouhý kabát.

Climashield XP / APEX

Je to nejefektivnější tepelně izolační materiál na trhu. Je to absolutní světová špička v izolaci. Velmi odolný, lehký, vysoce trvanlivý, pružný a rychleschnoucí. V porovnání s jakýmkoli konkurentem zachovává nejdéle "loft" a to i po opakovaném stlačování, praní a sušení.

Je to robustní trojrozměrná 3D štruktúra- stejná, jako u peria - je tvořena tepelné spojenými překříženými vlákny s dutinou trojúhelníkového průřezu. Izolačními vlastnostmi se nejvíce ze všech syntetických izolaci přibližuje peří.

Recenze produktu Posedový vak celotělový VYHŘÍVANÝ! HIT TÉTO ZIMY

Anonym
super vec na posed
Anonym

Hore