Laserová střelnice s dlouhou zbraní LaserSniper

Kód produktu: PO20950
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
46 979 Kč s DPH

Vážení přátelé, střelci, myslivci,

IBO CZ LOVEC Vám přináší opět více zábavy... Nabízíme Vám kompletní laserovou střelnici do Vašeho obývacího pokoje, na oslavu, trénink střelby, schůzi, či setkání přátel, obchodních partnerů, kde můžete cvičit svou střeleckou zručnost. Zábavný simulátor střelby na asfaltové holuby, živou zvěř, terče, plechovky, ryby, několik obtížností, evidence bodů, přehledné výsledky...
Nyní si můžete tuto laserovou střelnici pronajmout i od nás a naplno se pobavit s rodinou, nebo poskytnout zábavu svým zákazníkům či obchodním partnerům.

Při pronájmu laserová střelnice od nás obsahuje:
Věrnou dlouhou zbraň, soubor s množstvím her, dataprojektor, promítací plátno, software pro spuštění, notebook.
Ke střelnici nabízíme odborné poradenství po telefonu pro správnou instalaci, nebo instalaci na Vašem místě. Možný i odkup střelnice.

Cena pronájmu na 3 hod. 2673 Kč, na den je 5373 Kč a na dva dny 9450 Kč.

Záloha za zapůjčení 48 600 Kč

Cena za zakoupení střelnice je 46 979 Kč - balení při zakoupení obsahuje: 1 dlouhou zbraň, software a kameru. Dataprojektor a plátno nejsou při zakoupení součástí balení.

Zbraň:

Zbraň je vyrobena z odolné kombinace syntetického materiálu a oceli díky čemuž má nízkou hmotnost pouze 1,2 kg. Délka zbraně je 94 cm. Zbraň realistický design, který působí velmi hodnověrně.

 

Prehľad dostupných hier:

Target practice

Jedna z nejklasičtějších simulátorových střeleckých her. Vaším úkolem je sestřelit všechny terče. Čím blíže ke středu terč zasáhnete, tím vyšší skóre získáváte. Můžete tak mezi sebou soutěžit a překonávat nejvyšší skóre.

Wildgame hunter

Zvířata se procházejí po lese, čekají na výstřel od Vás. Dokážete je všechny trefit? Nestřílejte však příliš rychle, protože můžete zasáhnout svého kolegu lovce, který se také nachází v lese.

Clay shooting

Klasický Britský sport. Trefte asfaltového holuba ve vzduchu, nebo budete svědkem jeho hanebného dopadu na zem. Britští šlechtici praktikují tuto střelbu po celá desetiletí, nyní si ji můžete vyzkoušet i Vy. Britské vousy nejsou součástí balení :)

Saloon Shootout

Nejlepší simulátor střelby z divokého západu. Zastřelte kovboje-gaunery a ne dámy v nouzi. Pokud tedy samozřejmě nechcete ztratit body rychleji než Váš stín. Nezapomeňte si nabít svou šest-rannovou zbraň, když je prázdná, dokud bude pozdě.
Target Range

Pět ran, dva pohyblivé terče. Musíte pečlivě mířit a střílet. Snažte se zasáhnout cíl co nejblíže do středu a získáte více bodů. Čím dále jsou cíle, tím obtížněj se trefují, ale zároveň získáte více bodů.

 

Laser Darts

Buďte jako Phil Taylor, mistr světa v šipkách. Hrajte šipky jako velký profík. Pokud si zvýšíte obtížnost, bude mnohem těžší zasáhnout terč. Pojďte na to!

Duck Hunting

Lovecká hra, ve které musí hráč střílet létající kachny. Může být zvolena jedna ze tří úrovní obtížnosti, aby byla kontrolována rychlost hry a kachen.

LaserTennis

Odpalujte tenisový míček na svého soupeře. Čím déle je míček ve hře, tím je rychlejší a obtížněj se trefuje. Kdo nahraje nejvíce bodů?

Quickshot

Přesnost je to, na čem záleží. Existuje několik terčů, na které můžete vystřelit. Miřte pečlivě, ale zároveň rychle, neboť se ani nenadějete a terče budou nahrazeny dalšími.

 

Fast Follow

Tato hra je především o rychlém rozhodování. Budete střílet na cíl, nebo ne? Pokud zasáhnete cíl, získáte body, pokud se rozhodnete nevystřelit, body Vám budou odečteny.

Hit the Can

Ve staré Americké hře "Hit the Can" se budete snažit udržet plechovky ve vzduchu. Zní to mnohem snáz, než to ve skutečnosti je. Poražte gravitaci a nahrajte co nejvíce bodů.

Aquarius

Tato hra je úžasná, a to zejména pro děti. Ryby plavou a hrají se, když se najednou zjeví krabi. Vyplašte krabi tak, že na ně budete mířit. Čím rychleji krabi odstrašíte, tím více bodů získáte. Pokud krabi nejsou, strašte pouze ryby.

 

 

Menu a Admin:

Menu

Vyberte si hru, kterou chcete hrát a vystřelte na obrazovku, abyste mohli začít. Nepotřebujete myš ani klávesnici. Jednoduše vystřelte a hrajte.

Game Admin

Prostřednictvím Admina můžete sledovat a porovnávat statistiky. Také můžete vypnout hry, které nechcete hrávat, nebo naopak, zapnout hry, které chcete nabídnout svým klientům. Díky Game Admin-ovi máte úplnou kontrolu nad hrou a detailní pohled do statistik.

 

Recenze produktu Laserová střelnice s dlouhou zbraní LaserSniper

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.

Hore