Plastový manuální podavač Moultrie Feed Station - předváděcí Plastový manuální podavač Moultrie Feed Station - předváděcí 1 Plastový manuální podavač Moultrie Feed Station - předváděcí 2 Plastový manuální podavač Moultrie Feed Station - předváděcí 3
Sleva 57%
Super cena

Plastový manuální podavač Moultrie Feed Station - předváděcí

Kód produktu: MFG-13104
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
499 Kč s DPH 1 170 Kč
  • Malý, lehký, skladný
  • Odolný vůči ultrafialovému záření
  • jednoduchá montáž
  • Ihned připraven k použití
Jednoduchý podavač Moultrie, který nevyžaduje žádnou náročnou montáž. Nejsou potřeba žádné baterie, programování nebo montáž. Tento odolný plastový gravitační podavač Moultrie Feed Station odolný vůči ultrafialovému záření obsahuje zásobník pro 18 kg krmiva. Feed Station nabízí překvapivou všestrannost, dávkuje množství druhů krmiva, od pelet kukuřice po bílkoviny až po práškové doplňky. Krmivo pro zvěř zůstáva suché přičemž je uzavřeno platovým víkem. Dva pásy odolné proti povětrnostním vlivům jsou součástí podavače Moultrie Feed Station. Podavač stačí jednoduše přivázat na strom přiloženým popruhem, a stačí už jen nasypat krmivo.
Zboží bylo vyloženo na prodejně a výstavě, byl předváděn zákazníkům, dá se ale říci, že zboží je nepoužívané, avšak může nést známky používání. Zboží je bez záruky, proto je ve výrazné slevě.
Materiál: Tvrdý plast
Barva: Černá

Recenze produktu Plastový manuální podavač Moultrie Feed Station - předváděcí

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.

Hore