GPRS přenos
Top kvalita
Mega výkon

Fotopast TETRAO Spromise S358 30Mpx 940nm MMS/GPRS - O2 SIM karta ZDARMA

Kategorie: Fotopasti
Kód produktu: PO1052
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
9 229 Kč s DPH
 • ČESKÉ MENU
 • HD video ve vysokém rozlišení 1080p se zvukem
 • O2 SIM karta ZDARMA na vyžádání
 • 30 Mpx snímač = fotografie v reálném 30 Mpx rozlišení
 • obousměrná komunikace přes aplikaci nebo SMS kódy
 • absolutně neviditelný přísvit 940 nm
 • velký 2,4" barevný displej
 • extra dlouhá výdrž na 12xAA baterií
 • rychlost spouště méně než 0,6 sekund
 • robustní tělo s perfektním realistickým maskováním

Fotopast Spromise S358 je inovovaný model fotopasti Spromise S128. Za zmínku stojí výkonný neviditelný přísvit, který je až o 40% výkonnější než u modelu S128 a S108. Fotopast disponuje neuvěřitelně rychlou odezvou softwaru, a posílání MMS zpráv a emailů. Rychlost spouště je pouze 0,6 sekund. Tato jedinečná fotopast umožňuje fotit až deset snímků za sebou takže vám neunikne žádný okamžik. Výhodou fotopasti je i odesílání originálních fotografí, které se automaticky nezmenšují. NOVINKA od IBO CZ při zakoupení fotopasti Spromise S328 dostane celkem ZDARMA SIM kartu O2 s KREDITEM 200, - Kč a 500MB dat zdarma. Jednoduše nastavíte fotopast, vložíte SIM kartu a užívatte si jedinečné záběry, které budou přicházet přímo na váš smartphone. Oproti modelu fotopasti S328 rychleji odesílá snímky.Momentálně absolutní jednička na trhu fotopastí v poměru cena/výkon. Žádná jiná lovecká kamera vám neposkytne tolik skvělých funkcí. A žádná jiná fotopast s podobnými funkcemi není tak cenově dostupná. Řeč je o novince mezi monitorovacími zařízeními, tzv. fotopastmi - SPROMISE S358 12Mpx 940nm.

Díky menu v českém jazyce již pro vás nebude vůbec žádným problémem nastavení fotopasti. Videa dokonce v HD rozlišení 1080p a se zvukem vám poskytnou ten nejvyšší možný level záznamu dění na pozorovaném místě. Fotografie snímané prostřednictvím 30 Mpx snímacího čipu mají reálné rozlišení 30 Mpx. Neunikne vám ani ten nejmenší detail ve dne ani v noci. Fotografie a videa se ukládají na SDHC kartu (do velikosti 32 GB), takže si je můžete pohodlně prohlédnout přímo v terénu ve fotopasti na barevném velkém 2,4" displeji.

SPROMISE S358 je přímo ideálním pomocníkem na hlídání vašeho majetku a zároveň na nepatrné pozorování zvěře. To vše díky 44 diodám, které zajistí opravdu kvalitní a výkonný absolutně neviditelný přísvit s vlnovou délkou 940 nm. Neviditelnost fotopasti je znásobena i dokonale reálnou kamufláží. Žádný zloděj ani zvíře tak nemají šanci spatřit, že jsou sledováni. Chcete mít aktuální přehled o dění na monitorovaném místě? Pro fotopast SPROMISE S358 žádný problém. Dokáže vás kdykoliv a kdekoliv informovat prostřednictvím MMS nebo e-mailu. Pošle Vám foto vždy, když nějaké pořídí. Jste tak plně informován o pohybu na daném místě. Díky nejvýkonnější anténě na trhu signál i tam, kde např. mobil už ne.

Všechny dostupné nastavení stromové kamery SPROMISE S358 dokážete provést i na dálku z pohodlí domova nebo kanceláře, a to pomocí obousměrné komunikace, kterou disponuje. Bezproblémově si ji můžete přestavit podle svých požadavků z telefonu, tabletu, počítače, notebooku. Prostřednictvím aplikace nebo jednoduchých a krátkých SMS kódů. Tuto výjimečnou NOVINKU vám na náš trh exkluzivně přináší IBO CZ LOVEC a www.FOTOPASTI.cz.

Aplikaci, jejímž prostřednictvím si svou fotopast SPROMISE S358 pohodlně nastavíte ve vašem počítači, si můžete stáhnout ZDE. (v počítači si nastavíte všechna nastavení a výsledný soubor jen zkopírujete na SD kartu, kterou používáte ve fotopasti, nastavení je jednoduché a rychlé.)

Aplikace, díky které dokážete ovládat a nastavovat svou fotopast SPROMISE S358 komfortně ze svého smartphonu si můžete stáhnout ZDE.

Specifikace:

Přísvit: absolutně neviditelný - 940 nm
Dosvit: až do 23 m
Rozlišení fotografie: 12 / 30 Mpx
Rozlišení videa: QVGA (320x240), WVGA (800x480), HD (720p), HD (1080p)
Snímková frekvence videa (fps): 30 snímků / sec
Délka videa: 1 - 30 sek
Nahrávání zvuku: Ano
Rychlost spouště: do 0,6 sek
Interval spouště: 0 sek - 60 min
Citlivost senzoru: Nízká / Normální / Vysoká
Šířka záběru: 52°
Sériové snímání: Ano (1 - 10 fotografie)
Časosběrná funkce: Ano (30 sek - 8 hodin)
MMS modul: Ano
Síť:  GPRS
Obousměrná komunikace: Ano (aplikace / SMS kódy)
Časovač focení: Ano, možnost nastavení 2 časů
Vestavěný displej: Ano, barevný LCD 2,4"
Údaje zobrazené na fotografii: Datum, čas, teplota
Podpora SDHC karet: Až do 32 GB
Napájení: 4x AA, 8x AA nebo 12x AA (doporučujeme pro extra výdrž), možnost použití i dobíjecích akumulátorů NiMH / 6V externí zdroj
Závit na tripod: Ano
USB výstup: Ano
Hmotnost: 350 g
Rozměry: 152 x 127 x 89 mm
Provozní teplota: -20°C - +60°C
Obsah balení: fotopast, ultra výkonná anténa, micro USB kabel, popruh, návod v českém jazyce

Obsah balení:

 • 1x Fotopast Spromise S358
 • 1x Popruh pro upevnění fotopasti
 • 1x USB kabel pro připojení PC
 • 1x Návod v českém jazyce

Recenze produktu Fotopast TETRAO Spromise S358 30Mpx 940nm MMS/GPRS - O2 SIM karta ZDARMA

Anonym
Funkcia odosielania videa je bomba toto nema ziadna ina fotoapsca nedam na nu dopustiť
Anonym
Najlepšia fotopasca čo mám. Mám ich viacero od rôznych výrobcov ale táto robí najlepšie fotky aj najrýchlejšie odosiela

Hore