Top kvalita

Fotopast SPYPOINT FORCE-20

Kategorie: Fotopasti
Kód produktu: EH680094
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
3 889 Kč s DPH

Rychlost spouště pouze 0,7 sek
Až 48 LED diod
Dosah přísvitu až 24 metrů
Možnost natáčení HD videa

SPYPOINT FORCE-20 je cenově dostupná fotopast s perfektním výkonem a funkcemi. Fotopasti SPYPOINT jsou velmi oblíbené díky jejich pokročilým funkcím a kvalitnímu zpracování. Fotopast SPYPOINT je velmi oblíbená díky její ceně a výkonu. Nejen proto, že má malé rozměry a velmi komfortně se s ní díky tomu manipuluje. Ultra kompaktní fotopast SPYPOINT FORCE-20 totiž ukrývá v malém těle opravdu impozantní funkce. Inovativní zastíněn snímač pohybu dokáže rychleji zaznamenat pohyb. Díky němu je rychlost spouště jen neuvěřitelných 0,7 sekundy. Mezi snímáním fotografií nejsou žádné pauzy, fotí jednu fotografii za druhou v rychlém sledu. Kamera FORCE-20 má až 48 LED diod, díky čemuž jsou záběry ostré a velmi kvalitní i za zhoršených světelných podmínek, či v noci. Fotky jsou v rozlišení až 20 Mpx a videa v HD kvalitě 720p bez zvuku.

Jednoduché menu fotopasti je strukturované, více intuitivní a přehledné. FORCE-20 tak jednoduše a rychle nastavíte na 1,5 "LCD displeji, který je zabudovaný rovnou ve fotopasti. Praktickou výhodou je i odnímatelná konzola. Díky ní nemusíte fotopast pracně a zdlouhavě demontovat např. Ze stromu vždy, když ji budete chtít nastavit. jen vytáhnete kameru z konzoly, nastavíte a nasunete zpět. Zároveň konzolové upevnění umožňuje i vyměňování kamer mezi sebou, aniž byste museli odepínat lano nebo popruh. To vše jednoduše a rychle.

Pokud tedy chcete fotopast, která dokáže zaznamenávat opravdu krásné fotky a videa, ale na druhé straně nechcete investovat závratnou sumu, FORCE-20 je skvělou volbou právě pro vás. Můžete ji využít jako loveckou kameru pro sledování zvěře, ale zároveň perfektně zastane i pozici bezpečnostní kamery na monitorování a střežení objektů. Zvolte si kanadskou spolehlivost a kvalitu a určitě neprohloupíte.

Technická specifikace:

Přísvit: Veviditelný, 42 LED diod
Rozlišení fotografie: 12 Mpx barevné (v noci černobílé)
Rozlišení videa: HD (720p)
Nahrávání zvuku: Ne
Displej: Ano, 2" LCD
České menu: Ne
Time-lapse (časozběr): Ano
Sekvenční focení: Ano, až 6 fotografií za sebou
Pohybové senzory: 1 senzor pokryje 5 detekčních zón
Informace na fotografii: Datum, čas, teplota
Automatické nastavení infračervené úrovně: Ano
Kontinuální režim: Ano
Kompatibilní se solárním panelem: Ne
Podpora SD / SDHC karet: Ano, do 32 GB (není součástí balení)
Napájení: 6x alkalické AA baterie / dobíjecí lithiová baterie LIT-09 / 12V napájecí konektor (baterie nejsou součástí balení)
Závit na stativ: Standardní (1/4" - 20")
Rozměry: 3,8" x 5" x 3,2" (9,6 x 12,7 x 8,1 cm)
Barva: Kamufláž

Obsah balení:

1x Fotopast SPYPOINT FORCE-20
1x Montážní konzola
1x Popruh na uchycení fotopasti
1x SD karta 16GB
1x Čtečka paměťových karet SPYPOINT
1x Návod v slovenském jazyce

Recenzie produktu Fotopast SPYPOINT FORCE-20

Tento produkt nemá žiadne hodnotenia.