Fotopast Moultrie A-30

Kategorie: Fotopasti
Kód produktu: PO1035
Záruční doba: 2 roky
Dostupnost: Dostupný
2 070 Kč s DPH 3 094 Kč
  • Vynikající poměr výkonu a ceny
  • Absolutně jednoduché nastavení
  • Infračervený přísvit až na 21 metrů
  • Rychlost spouště méně pouze 0,7 sekundy
  • Až 16 000 fotek na 8 AA baterií

MOULTRIE A-30 je vylepšený následovník fotopasti MOULTRIE A5, která si podmanila světový trh a zařadila se mezi nejoblíbenější ve své kategorii. Všechny praktické funkce v MOULTRIE A-30 zůstaly zachovány z předchozí verze a přibyly samozřejmě i další nové vylepšení. MOULTRIE A-30 je i nadále velmi jednoduchá fotopast k obsluze a nastavení je intuitivní a srozumitelné. Nastavení bude pro vás úplnou hračkou, takže budete mít více času, který můžete využít k kontakt s přírodou. Rozlišení fotografie je fantastických 12 Mpx, ale díky lepšímu snímači a vylepšenému softwaru jsou fotografie ostřejší a hezčí, ať už přes den nebo v noci. Fotopast dokáže natáčet i videa ve vysokém rozlišení.

Kvalitní lovecká kamera je napájena AA bateriemi. AA baterie jsou levnější, jsou dostupnější, jejich používání je tak pohodlnější a flexibilnější. Výdrž fotopasti na 8 AA baterií je opravdu impozantní, dokáže zaznamenat až do 16 000 snímků. (Doporučujeme používat kvalitní lithiové baterie, a to hlavně v zimě) Vy tedy ušetříte své peníze a také čas, protože nebudete muset tak často chodit do fotopasti měnit baterie. Fotopast MOULTRIE A-30 podporuje SD karty až do velikosti 32 GB. Spravujte kvalitu a ukládání obrázků s dvěma nastaveními rozlišení, nízkými (1920x1080) a vysokými (4608x2592) a 15sekundovými videi s vysokým rozlišením.

Na pořízených fotografiích se klasicky zaznamenávají informace jako fáze měsíce, čas, datum a identifikační číslo fotopasti. Vy máte tak dokonalý přehled o tom, v jakých podmínkách a kdy byla fotografie vyhodnocena. Pokud máte více stejných stromových kamer MOULTRIE A-30, tak díky identifikačnímu číslu kamery víte přesně zjistit, kde a ze které fotopasti daný záběr pochází.

Za více než lákavou cenu totiž získáte perfektní funkce a vysokou spolehlivost. Pokud tedy i vy sháníte kvalitní fotopast, ale zároveň nechcete investovat velké peníze, MOULTRIE A-30 je pro vás jasnou volbou.

Technická specifikace:

Přísvit: Infračervený LED 850 nm
Rozlišení fotografie: nízke 8 Mpx (1920 x 1080), vysoké 12 Mpx (4608 x 2592)
Rozlišení videa: FULL HD (1920 x 1080 pixelov)
Délka videa: 15 sek
Detekce pohybu: do 18 m
Dosvit: do 21 m
Podpora SD karet: Ano, až do 32 GB
Napájení: 8 x AA baterie (alkalické nebo lithiové)
Počet fotografií na 8 AA baterií: až do 16 000
Sekvenční focení: Ano, 3 fotografie za sebou
Zpoždění fotografování: Ano, 10 sek / 30 sek / 1 min / 5 minut
Údaje zobrazené na fotografii: Fáze měsíce, čas, datum, identifikační číslo kamery

Obsah balení:

  • 1x Fotopast MOULTRIE A-30
  • 1x Popruh na uchycení fotopasti
  • 1x Návod v českém jazyce

Foto od našich zákazníků:

Kameru som pouzival asi rok. Dostal som ju ako darcek na vianoce. Foti skvele fotky a baterky vydrzia mesiace. Raz som ju neskontroloval 10 tyzdnov, zachytila 3000 zaberov a baterky boli v pohode. Vyrobil som si na nu obal z plastoveho obalu na kavu - nedrzi na nej sneh. Bola na strome od januara a nic sa jej nestalo. Skvela kamera, hlavne za tu cenu!

Dobrá fotopasca! Moultrie som používal v minulosti a vždy som mal dobré výsledky. Vždy som za čo som si zaplatil. Ako fotopasca na zlodejov je to dobrá voľba keďže už mi ich niekoľko ukradli. Preto si kupujem lacnejšie kamery. Denné obrázky sú skvelé, no v nočných sú zreteľné osoby až keď je objekt dosť blízko. Baterky vydržali aj mesiac. a tú cenu skvelá kamera.