Dobíjecí LED svítilna OLIGHT Warrior X 2000 lm

Kód produktu: OL515
Záruční doba: doživotní
Dostupnost: Dostupný
3 639 Kč s DPH
 • Výkonné svítidlo s výdrží baterie téměř 5 hodin
 • Patentovaná nabíječka nabíjí baterii přímo ve svítidle
 • Tělo z vysoce odolné hliníkové slitiny odolné vůči poškrábání
 • Nízkoprofilové tlačítko zapínání
 • Dosvit pekelných 560 metrů
 • Profesionální taktické svítilna s baterií a nabíječkou v jednom
Profesionální taktické svítilna s baterií a nabíječkou v jednom. Světelná LED dioda Cree XHP35 neutrální bílé barvy je špičková dioda pro profesionální svítidlo. V maximálním režimu svítidlo poskytuje světelný paprsek o síle neuvěřitelných 2000 lumenů, s dosahem až do 560 metrů. Svítilna splňuje normu těsnosti IPX-8 (plná odolnost vůči trvalému ponoření) a je odolná vůči pádům z výšky 2 m. Výjimečně tělo svítidla je vyrobeno z leteckého hliníku pokrytého tvrdou anodizací typu III v černé barvě. Systém těsnění O-kroužku zaručuje naprostou odolnost vůči vodě. Kromě toho je hlava baterky chráněna přídí pomocí oceľového kroužku.

Sklo zakrývající diodu bylo vyrobeno z vysoce odolného porézního a tepelného borosilikátového skla. Srdcem baterky je vyspělá elektronika, která řídí spotřebu energie směrem k diodě XHP35 NW. Díky tomu baterka svítí v zvoleném režimu se stejným výkonem, dokud se baterie zcela nevyčerpá.

Přehřátí v nejvyšším režimu chrání elektronický systém, který po 1,5 minutě snižuje proud a stabilizuje světlo na úrovni 600 lumenů. Přepínač umístěný na zadní straně baterky je zcela tichý, což umožňuje používat baterku v naprosté tichosti. 
Model Warrior X je napájen lithium-ion baterií, 18650. Tyto baterie se vyznačují stabilní provozem v širokém rozmezí teplot a nevykazují tendenci k samovolnému vybíjení (životnost 10 let), což je ideální pro vojenské, policejní, záchranářské akce. Když je svítidlo téměř vybité, jednoduše vás upozorní jemnou vibrací do ruky. Srdcem baterky je vyspělá elektronika, která řídí proud nasáván do XHP35 NW diody. Díky tomu svítí baterka ve zvoleném režimu stejnou energií, dokud nebude baterie zcela vybitá. 


Pohodlné nošení zajišťuje pružná svorka na těle baterky. Kryt navíc obsahuje magnet kompatibilní s nabíjecím kabelem. Svítilna Olight Warrior X se prodává v následujících barevných variantách: OLIGHT Warrior X 2000 lm - Coyote OLIGHT Warrior X 2000 lm - Green nebo si ji můžete zakoupit ve výhodném setu: OLIGHT Warrior X 2000 lm KIT
Světelný výkon režim 1. 2000 lm
Světelný výkon režim 2. 300 lm
Intenzita paprsku: 78400 cd
Dosvit: 560 metrů
Odolnost vůči vodě: IPX-8 (vodotesný do 2 m)
Odolnost vůči pádu: z výšky 2 m
Dioda: Cree XHP 35 HD
Napájení: 1x 3000 mAh 3,6V 18650 nabíjateľná líthiová batéria
Rozměry: Svítilna142 x 41 mm
Hmotnost: Svítilna: 218 g (bez baterie)
Průměr hlavy: 41 mm


Obsah balení:

 • 1x Svítidlo Olight Warrior X
 • 1x 3000 mAh 3,6V 18650 dobíjecí lithiová baterie
 • 1x Nabíječka
 • 1x Pouzdro
 • 2x O-kroužky
 • 1x Návod v českém jazyce

  Recenze produktu Dobíjecí LED svítilna OLIGHT Warrior X 2000 lm

  Anonym
  Páči sa mi vibrovanie baterky pri nízkej kapacite batérie - vibrovanie zvyšuje na intenzite čím je prázdnejšia batéria
  Anonym
  Veľký dosah svetla do diaľky a taktiež široké osvetlenie

  Hore