Super cena

Čelovka OLIGHT H16 Wave 500 lm

Kód produktu: OL499
Záruční doba: doživotní
Dostupnost: Dostupný
1 869 Kč s DPH
  • Napájení prostřednictvím vestavěné vysokokapacitní dobíjecí lithiové baterie
  • Maximální dosvit až 100m
  • Bezdotykové ovládání pohybem ruky
  • Speciálně navržený difuzér pro přisvícení na krátké vzdálenosti.
  • Tvrzené sklo s anti-reflexní vrstvou
  • Odolná proti vodě: IPX4
  • Inteligentní indikace stavu nabití baterie

H16 Wave je zcela nová přepracovaná čelovka s dvěma paralelními LED diodami s jednou konstruovanou pro šířku, a druhou pro vzdálenost, které poskytují maximální viditelnost. Tato čelovka nabízí rovnou dvě výkonné diody CREE XM-G3 od OLIGHT-u. Čelovka Olight h16 přichází s naprosto převratnou novinkou - vestavěnou vysokokapacitní dobíjecí lithiovou baterií s vestavěnou nabíječkou, takže se dá nabíjet prostřednictvím Micro-USB kabelu buď z počítače, nebo jiného 5V USB zdroje napájení.

Tato unikátní LED OLIGHT čelovka je zkomponována přesně podle požadavků těch nejnáročnějších zákazníků a uživatelů svítidel Olight. Skvělý design, snadné ovládání, 3 úrovně světelného výkonu, od nejvyšší - 500 lumenů, přes střední - 100 lm, až po nejnižší - 5lm. Bílé primárně světlo, světlo s difuzorem pro měkčí světlo (speciálně pro přisvícení na krátké vzdálenosti). Největší předností a nejvýraznější charakteristikou čelovky Olight Wave H16 je funkce ovládání čelovky pohybem ruky, pro bezkontaktní použití. Ideální když si potřebujete přisvítit a vaše ruce jsou špinavé. Už nikdy více nebude vaše svítidlo umazané od vašich rukou. Příjemné a pohodlné upínání čelovky zvýší komfort při používání čelovky OLIGHT. Světlo je možné naklánět až do 45 ° úhlu.

Bateriový box je zakomponován tak nenápadně, že o něm při upnutí čelovky na hlavu nebudete ani vědět. Čelovka OLIGHT H16 Wave najde své uplatnění například při čtení, outdoorových aktivitách, cyklistice a v neposlední řadě se uplatní na lovu při vyvrhován a dohledávka, rybaření apod.

Specifikace:

Světelný výkon / výdrž: 500 lm / 2 hod, 100 lm / 9,3 hod, 5 lm / 160 hod
Dosvit: 100 m
Intenzita paprsku: 2500 cd
Odolnost vůči vodě: IPX-4 (odolný proti proudu vody během 3 min)
Odolnost vůči pádu: z výšky 1 m
Dioda: LED Cree XLamp XM-G3
Baterie: 2000 mAh 3,7 V
Rozměry hlavy: 24 mm
Hmotnost: 115g
Záruka: Doživotní

Obsah balení:

1x Olight čelovka H16
1x 2000mAh 3.7V baterie z lithiového polymeru (zabudovaná)
1x USB-microUSB nabíjecí kabel
2x Náhradní kabelový klip
1x Návod k použití