MERKEL začíná opět hrát první housle a dostává se na vrchol v prodejích zbraní a oblečení

MERKEL začíná opět hrát první housle a dostává se na vrchol v prodejích zbraní a oblečení. Každý rok představuje konstruktérské skvosty, vývojářské skoky, designové prvky a módu, se kterou má problém každý konkurent. MERKEL mění strategii, mění distribuci, opět mění historii. Jak je to i modelem RX.HELIX a jeho aktuální žhavou novinkou SPEEDSTER, která poskytuje nadčasový mechanismus závěru a tvar pažby, kterou každý kdo ji vyzkouší pochopí výhody, stejně tak i propracovaný extrémně detailně odladěným funkčním oblečením MERKEL GEAR. Kvůli těmto novinkám a novému "hurikánu", který je ve společnosti, sáhly i po novém distributorovi svých výrobků. IBO myslivce jako mladá agilní společnost, avšak s historií od 1991, je pro ně ten správný partner pro Slovensko.

Momentálně nejaktivnější distributor východní Evropy – takové pojmenování dostalo IBO přímo od vedení německé společnosti!


Moderní marketing, perfektní prodejní a poprodaný servis, střelecké akce, síť prodejen, to je to co MERKEL u nás postrádal a IBO dokáže poskytnout. Od 2014 jako distributor značky HAENEL z rodiny MERKEL je IBO oficiální exkluzivní distributor MERKEL pro ČR. Skladové zásoby, které doplňujeme o tradiční zbraně, doplňky a oblečení, kávičku v MERKEL SHOWROOME a „profesionálové“, kteří to dělají srdcem, to je IBO myslivce. Přijďte zažít „opět vycházející hvězdu“ německé tradice se slovenským smyslem pro detail.

Za vynikající kvalitu zbraní MERKEL, jejich designu a nadčasovému mechanismu ručíme, jelikož se těmto zbraním dlouhodobě věnujeme a pomáháme je rozvíjet. Zbraně MERKEL jsou vyráběny v německém městě Suhl s tradicí od roku 1490. Doslova nejnovějším světovým bestsellerem je modelová řada RX. HELIX, ze které zbraně jsou 2krát rychlejší a 2krát kratší. Pažby zbraní MERKEL jsou vyráběny z 300letých tureckých ořechů rostoucích ve vyšších klimatických podmínkách, čehož důsledkem jsou vlastnosti jako vysoká houževnatost, flexibilita či odolnost, tedy vlastnosti pravého krále. Systém BBS (Bolt Barrel System) umožňuje rozebrat zbraň nebo vyměnit hlaveň v rekordně krátké době, tedy výměna kalibrů vám zabere maximálně jednu minutu a to bez jakéhokoli nářadí.

Nejnovějším přírůstkem do rodiny zbraní MERKEL je RX. HELIX SPEEDSTER. Tedy neuvěřitelné se stalo uvěřitelným a značka MERKEL představila dokonalou zbraň. Revoluční syntetický materiál, automaticky nastavitelná lícnice, uchopení OmegaGrip řadí RX. HELIX SPEEDSTER na první místo loveckých zbraní. MERKEL si jako jediná ze zbrojovek stále drží hodnotu nebo ji zvyšuje. Nikdo ještě neuhlédl starý MERKEL bez hodnoty.

Pokud hledáte tradiční praktickou a spolehlivou zbraň, tak jsou pro vás jako stvořené zbraně značky HAENEL. Tradice zbraní značky HAENEL sahá až do roku 1840. HAENEL s roční výrobou cca 35 000 hlavních se řadí mezi TOP výrobce zbraní. MERKEL do této společnosti vložil část ze svého know-how a léty prověřených technologií. K této výbavě se přidává i odnímatelný zásobník a napínáček s výstražníkem. Skvělá ergonomie pažeb a světlovodní mířidla udělají Vaši střelbu neobyčejně pohodlnou i bez zaměřovací optiky. Jelikož i tyto zbraně značky HAENEL Vám již tradičně přináší firma IBO s.r.o., tak máte záruku kvality v kapse. Takovou „třešničkou na dortu“ jsou zbraně řady HAENEL JAEGER 10 TIMBER LUXUS a HAENEL JAEGER 10 LADY TIMBER LUXUS. Tyto modelové řady přinášejí vysokou kvalitu pažeb vyráběných z výběrového ořechu a leštěný povrch kovových částí. K celkové nabídce této značky patří kulobroková kozlice, kulová kozlice, jednoranová kulovnice, opakovací kulovnice a samonabíjecí kulovnice. Se zbraněmi MERKEL a HAENEL se stane každá vaše vycházka do revíru nepopsatelně krásným zážitkem.