Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galéria
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

Zbraně a střelivo

Prodejna IBO CZ LOVEC nabízí široký výběr loveckého a sportovního střeliva do dlouhých i krátkých zbraní. Tým prodejny neustále doplňuje sortiment o nové kalibry a laborace střel. Na prodejně máme pro Vás připraveno množství zbraní a střeliva od různých výrobců ihned k odběru a pokud byste to co hledáte u nás nenašli není problém to zajistit. Stačí se jen zeptat. Těšíme se na Vaši návštěvu a Vaše dotazy a poptávku.

ZBRANĚ
Česká zbrojovka a.s.

Lovecké a sportovní kulovnice CZ patří k nejoblíbenějším a nejúspěšnějších zbraním České zbrojovky. Za svou mimořádnou oblibu vděčí spojení zdokonaleného závěru typu Mauser 98 s nejmodernějšími technologiemi, díky čemuž jde o jedny z nejkvalitnějších a nejpřesnějších továrny vyráběných kulovnic na světě. Širokou škálou provedení kalibru dvou základních modelů CZ 527 a CZ 550 Česká zbrojovka pokrývá potřeby všech zákazníků z řad loveckých a sportovních střelců.

Samonabíjecí pistole značky CZ v sobě spojují špičkovou tradici českého zbrojního průmyslu s nejmodernějšími konstrukčními a technologickými postupy. Na základě legendárního modelu CZ 75, který zcela nově definoval kategorii služebních a obranných pistolí. Česká zbrojovka vyvinula řadu vysoce inovativních modelů. K nejnovějším patří CZ 75 D COMPACT, kterým je vyzbrojena Policie ČR, subkompaktní CZ 2075 RAMI či rodina CZ 75 SP-01, z níž pochází zbraň dvojnásobného mistra světa ve střelbě podle pravidel IPSC divize Production Adama Tyče. K tradici CZ 75 se hlásí i zcela nový služební a obranný kompakt CZ 75 P-07 DUTY.

Malorážky značky CZ jsou špičkové, vysoce moderní zbraně ideální pro lov, sport, střelecký výcvik i zábavnou střelbu. Pro základní řadu CZ 452-2E ZKM a na ni navazující modely CZ 453 a CZ 513 FARMER je typický originální jednoduchý závěr, maximálně bezpečný spoušťový mechanismus s možností regulace odporu spouště, vynikající přesnost, ke které výrazně přispívá kovaná hlaveň, a celková odolnost hraničící s nezničitelností. Z bohaté nabídky různých variant si snadno vybere každý zákazník včetně leváky.

Zájkad nabídky vzduchových zbraní CZ tvoří nejmodernější modely oblíbených klasických zlamovacích vzduchových pušek značky SLAVIA, které přinášejí radost a zábavu dalším a dalším generacím milovníků rekreační a sportovní střelby. Pro náročnějšího střelce má Česká zbrojovka ve svém portfoliu špičkové sportovní a lovecké větrovky rady CZ 200 s bohatým příslušenstvím.


Remington

Remington Arms Company, LLC, se sídlem v Madison, NC se zaměřuje na navrhování, výrobu a prodej sportovních, loveckých, ale i vojenských zbraní. Společnost byla založena v roce 1816 ve státě New York, společnost je jednou z nejstarších v USA s nepřerušenou výrobou. Společnost měla v roce 2004 tržby ve výši přibližně 393 milionů amerických dolarů a distribuuje své výrobky ve více než 55 cizích zemí. Vyrábí spolehlivé, cenově dostupné modely zbraní v různých provedeních.

Glock

Glock je rakouský výrobce zbraní a vojenské výbavy, pojmenovaný po svém zakladateli Gastonem Glock. V současnosti je známý především jako výrobce pistolí s polymerovým rámem. Firma byla založena v roce 1963 v městě Deutsch-Wagram u Vídně. Původně vyráběla plastové záclonové tyče a zásuvky, v 70. letech začala pro armádu dodávat kulometné nábojové pásy, cvičné granáty, zákopové lopatky a polní nože. Začátkem roku 1980 Gaston Glock zareagoval na armádní požadavek na novou krátkých palných zbraní. Přestože neměl zkušenosti s vývojem palných zbraní, podařilo se mu v dubnu 1981 patentovat své řešení av květnu 1982 poslal první vzorek rakouské armádě. Ta pistole (Glock 17) přijala a následně se Glock rozšířily po celém svete.Pištole Glock jsou vybaveny tzv.. Safe Action spoušťovým mechanismem. Místo kohoutku mají částečně prednatiahnutý úderník, který se stisknutím spouště natáhne úplně. Po vypálení náboje se po uvolnění spouště vrátí do původního stavu. Nevýhodou tohoto systému je, že pokud selže náboj, není možné vystřelit znovu stisknutím spouště.


Heckler & Koch

Heckler & Koch je významný výrobce zbraní v Německu. Mezi nejznámější výrobky této firmy patří samopaly MP5, PDW MP7, zda univerzální samonabíjecí pistole USP, která je vyráběna v rážích: 9x19mm (9mmLuger), .40 S & W, .45 ACP (.45 Auto) a ve verzích Standard, Compact, Elite, Expert. Mezi další výrobky patří automatická ostřelovačského puška PSG-1 i řadu útočných pušek G3 a G36K. Výrobky zbrojovky Heckler & Koch jsou známé svou kvalitou provedení, odolností, spolehlivostí a přesností.

Ruger

Oblíbená a běžná značka levných a spolehlivých pistolí a revolverů v zámoří.

Smith & Wesson

Smith & Wesson je celosvětově uznávaný výrobce kvalitních zbraní pro nadšence a lovců, taktéž i pro profesionálov.SS & W nabízí celou řadu pistolí a revolverů, taktické zbraně, pouta a se zbraní souvisejících výrobků a doplňků.

Grand Power

Společnost Grand Power je dnes při výrobě zbraní, díky vlastnímu výrobnímu závodu, na 100% soběstačná, co se týče mechanického opracování. Používáme nejmodernější 4 a 5-osé obráběcí centra s přesností + /-0.005mm a vysokou produktivitou. Tepelné zpracování a povrchové úpravy zajišťují naši subdodavatelé, stejně jako plastové a plechové výlisky, pružiny a kolíky.
V současnosti má společnost čtyři desítky vlastních zaměstnanců, další desítky lidí pracují u našich subdodavatelů. Měsíčně opustí výrobu více než dva tisíce kusů zbraní. Největší zájem je o model T10 / Rusko /, STI GP6 / USA / a také o modely K100 MK6 a GP 6C. V září 2009 opustila výrobní linky pistoli K100 Mark6, která nese sériové číslo 20 000.
Grand Power dnes vyrábí 16 modelů pistolí - K100, K 100 MK6, K102, K105, K 22, Target, X-TRIM, ULTRA, P 1, Dynamic, T 10, T9, T12, P9M, P380, K100 Mk7.Výnimočnosť našich zbraní je hlavně v unikátní patentově chráněné konstrukci systému uzamykání závěru rotací hlavně. Tento způsob uzamykání zvyšuje komfort střelby zejména dvěma způsoby - výrazně eliminuje zdvih zbraně po výstřelu a zbraň "nekope". Síla působící do ruky střelce po výstřelu je výrazně nižší oproti zbraním srovnatelného kalibru. Samozřejmě k tomu patří výhodná cena a expresně rychlý servis všech modelů.
Firma v současnosti téměř 95% své produkce umisťuje na zahraniční trhy. Zbývajících 5% se prodá na Slovensku.

Strasser

Spielberg Brno

Jednoranná puška SPIELBERG je lehká výkonná zbraň s jednoduchým ovládáním, nenáročná na údržbu. Klasický odlehčený design působí velmi elegantně, vysoká kvalita provedení zároveň zaručuje vysokou užitnou hodnotu. Zbraň je vyráběna ve dvou rážích – 22 Long Rifle a 6mm ME Flobert , pro jejíž nákup a držení není potřeba vlastnit zbrojní průkaz. Flobertku 6mm ME může vlastnit osoba bez zbrojního průkazu, starší 18 let. Nabízíme několik různých provedení pažby s alternativní možností rybiny a povrchové úpravy a to v libovolných kombinacích. Zbraň je vhodná i pro začátečníky. Pro více informací klikněte zde: http://www.ibocz.cz/shop-spielberg-brno/54/559/

 

STŘELIVO:

Sellier & Bellot

Střelivo této značky tradičně zaujímá klíčovou pozici v muniční výrobě v Čechách, ale iu nás a řadí se tak mezi nejstarší strojírenské firmy v České republice, přičemž je také jednou z nejstarších na celém světě. Výrobky nesoucí její obchodní značku jsou produkovány bez přerušení již od roku 1825.

Střelivo značky Sellier & Bellot se vyrábí v široké škále pistolových, kulových a brokové náboje pro lov a sport. Pistolové a revolverové náboje jsou vyráběny v rážích od 6,35 Browning až po .45 ACP. Mohou být laborované s netoxickou zápalkou NONTOX. Jedná se o netoxickou, nekorosívnu a neerozívnu zápalkovou slož, z níž byly odstraněny těžké kovy. Toto řešení má společnost patentově chráněno nejen v České republice, ale iv Evropě a USA. Široká škála kulovnicových nábojů je dodávána v rážích od 22 Hornet až po 9,3 x 74R s možností laborace 10-ti typů střel pro lovecké použití i pro terčovou střelbu. Brokovnicové náboje jsou vyráběny v rážích 12, 16, 20, 28 a 410. V nabídce je bezmála 100 různých variant. Se sportovní variantou těchto nábojů dosahují čeští reprezentanti špičkových výsledků v nejvyšších střeleckých soutěžích. Sortiment uzavírají náboje s okrajovým zápalem a náboje s okrajovým a středovým zápalem. Nabídkou sortimentu se střelivo značky Sellier & Bellot řadí na první místo v celosvětovém měřítku.

ZVS - brokové střelivo CGT

ZVS má v nabídce široké spektrum kvalitního SLOVAK brokové střeliva pro lov i sport v rážích 12,16 a 20 v dostupných cenových relacích. Mnohaletá tradice výroby sportovního brokové střeliva byla a neustále je prověřována i špičkovými sportovními střelci na mezinárodních soutěžích. NOVINKOU je výroba pistolových nábojů ráže 9 mm Luger za příznivé ceny.

RWS

Střelivo RWS se vyrábí ve Fürthu již od roku 1897 (název RWS byl však převzatý až v roce 1931). Původní výroba byla přímo v Norinberku, ale pro časté výbuchy byla výroba přestěhována mimo město, právě do Fürthu (momentálně patří do švýcarského koncernu RUAG). V minulosti s firmou spolupracovalo několik významných osobností v oblasti konstrukce střeliva-Wilhelm. Brenneke, Erich A. ven Hofu, a další. Jedním z nábojů vyvinutým W. Brennekem ve spolupráci s firmou Dynamit Nobel - RWS je i velmi rozšířený a oblíbený, typicky lovecký náboj kalibru 7 x 64 z roku 1917, kde W.Brenneke použil poprvé svou dvoujádrový střelu TIG, která svým řešením nejlépe splňuje protichůdné požadavky kladené na střelu ( dostatečnou ranivosť a zároven průnik tělem zvířete), a která svou konstrukcí jednoznačně předstihla svou dobu. Nebo náboj 8 x 68 S, který byl uveden na trh firmou RWS v roce 1936 a vyvinutý ve spolupráci s EAvom Hofem, a který dnes, vlivem rostoucí obliby honů v Africe a zvýšeného lovu černé zvěře, získává znovu velkou popularitu. V historii byla RWS prvním výrobcem, který použil nekorozivní a neagresivní zápalku s vyloučením rtuti - Sinoxid v roce 1926 av 70.letech 20. století také netoxickou zápalku - Sintox. V dnešní době má RWS vedoucí pozici při vzniku nových kalibrů. Za příklad mohou sloužit nové náboje 6,5 x 65 RWS nebo 30R Blaser, které rychle získaly poměrně vysokou popularitu pro své vynikající balistické vlastnosti. Firma dnes vyrábí více než 40 kulových ráží loveckých nábojů ve více než 100 různých laborace s využitím různých střel pod značkami RWS a GECO, i více než 30 provedení brokové střeliva Rottweil. Nabídka střel ve výrobním programu RWS obsahuje střely různé konstrukce a různé hmotnosti, takže spotřebitel si může vybrat u běžných ráží až z 12 druhů různých střel. Na produkci cca 20 mil.. ks sportovních a loveckých nábojů se podílí pouze 550 zaměstnanců.

GECO

Cenově dostupnější střelivo od výrobce značky RWS.

Norma

Norma byla založena v roce 1902 v Oslo. Vyrábí kvalitní a oblíbené švédské střelivo pro myslivce, ale i sportovních střelců. Nabízí široké spektrum laborácií různých kalibrů. Nejoblíbenější av praxi nejvíce používané je však střelivo laborované střelami Oryx, Vulkan a Alaska.

Federal

Nejoblíbenější značka střeliva za "velkou louží". Nabízí střelivo s dobrým poměrem kvality a výkonu k ceně.


Kromě vybraných druhů najdete u nás na prodejně i škálu vysoce výkonného a kvalitního loveckého střeliva:

IMPALA

Brokové střelivo Dupleks - jednotná střela

Náboje nové generace určené pro brokové zbraně, určené pro lov vší evropské zvěře, hlavně na společných honech. Střely jsou vyrobeny s netoxické ocelové slitiny. Vedení ve vývrtu zbraně tvoří plastové nákružku. Předností těchto nábojů je možnost střelby ze zbraní s plným hrdlením (pevný choke) a 3 hrdlením (výměnné choke) ..

Jednotná střela Dupleks Monolit.
Rychlé a přesné střely pro střelbu na dlouhé vzdálenosti. Tělo je vyrobeno z oceli a má galvanizovaný nátěr proti korozi. Je zvláště vhodný pro samonabíjecí brokovnice. Tělo je vysoce odolné proti odrazům a má výbornou schopnost překonávat různé překážky, jako jsou větve stromů, keře a husté trávy. Při přechodu přes překážky, střela zachovává původní trajektorii velmi dobře. Po zásahu cíle se střela nerozpadá, a proto nekontaminuje maso. Střela ně je olověná.

Jednotná střela Dupleks Dupo.
Střela s rychlým a silným zastavujícím účinkem. Během prvních okamžiků vstřelil, expanduje do maximálního průměru 3 cm (kal.12). Mezitím, střela bere značnou část vzduchu do vstřelil, což způsobuje silný pneumatický šok na životně důležité orgány - dýchání, krevní oběh a nervový systém. Zvýšená počáteční rychlost umožňuje používat tyto střely na společné hony, rychle se pohybující zvěř bez velkého predsadzovania zbraně. Dupo je vysoce přesná střela, která zajišťuje rychlé a efektivní předání energie.

Jednotná střela Dupleks Rossa.
Tato střela se vyznačuje přesností na dlouhé vzdálenosti střelby. Dobrá penetrační schopnost v kombinaci s velkým rozšířením účinku dělá z této střely vhodný náboj pro lov velké zvěře. Velká střela vyvrtaného otvoru vytváří masivní krevní stopy, šok a to iv případě špatného zásahu. Střela se otevírá až při zásahu zvěře, ne při přeletu přes větvičky a keře.

Jednotná střela Dupleks Hexolit.
Tato expanzní Tříštivá střela se po zásahu zvěře rozevírá až na průměr 36 mm, díky řízené deformaci dochází k odlomení jednotlivých fragmentů střely, které se rozletí do všech směrů a způsobují další druhotné zranění. Zásah tak působí 20g těžká centrální část střely a šest oddělených 2g fragmentů. Střela má okamžitý smrtící účinek i při horším zásahu.

Sauvestre

Kvalitní vysoce a přesné podkalibrové jednotné střelivo do brokové zbraní.Vynálezcom je Jean-Claude Sauvestre, původní profesí byl vojenský inženýr. A také lovec, který se s omezeními tradiční jednotné střely nehodlal smířit. Už v roce 1987 proto zkonstruoval podkalibrovú jednotnou střelu do brokovnice nazvanou prostě Ball Fleche Sauvestre - Šípová střela Sauvestre, zkráceně BFS. Tu nechal vyrábět v licenci. V roce 1992 pak založil svou vlastní továrnu, Thifan Industrie, která vyrábí nejen jednotné střely do brokovnic, ale i velmi sofistikované střely do kulovnic.

Brenneke

Poslední rodinná firma držící se tradic ve výrobě střeliva v Německu od roku 1985. Jejím zakladatelem byl známý zbojár Wilhem Brenneke, tvůrce první lovecké jednotné brokové střely známými jako Břenek. Také je konstruktérům nejvíce používných střel TIG (torpedo ideal geschloss) a TUG (torpedo universal geschloss) z námymi z produkce firmy RWS. Střelivo se vyznačuje kvalitou zpracování a vysokou přesností ručně vyráběného střeliva.

NORICA byla založena v roce 1917 ve městě Eibar ve Španělsku, ve světově proslulé kolébce zbrojního průmyslu, jako výrobce vzduchových pušek a pistolí. Momentálně tato značka působí na pěti kontinentech ve více než padesáti zemích. Více než 90 let úspěšné historie a také národní a mezinárodní uznání v oboru dosáhla tato značka díky filozofii zaměřené na kvalitu, inovaci a preciznost ve svých produktech a také na služby zákazníkům. Na náš trh vám exkluzivně tuto značku přináší firma IBO CZ LOVEC. Osvědčená španělská kvalita ve spolupráci s uznávaným a odborným týmem IBO CZ LOVEC je to nejlepší pro vás. Zkrácení si volných chvil doma na zahradě nebude už nikdy zábavnější.

Cena od-do:

značka:
Savage
seřadit:
Nalezeno 1 produktů

1
 -
15530.00 Kč
Nejlepší cena na trhu komplet včetně puškohledu a montáže 15 530,- Kč. V současné době největší výrobce dlouhých kulových zbraní na světě. Zbraně Savage Arms se vyznačují momentál...
1

Stránky, na které se chystáte vstoupit, jsou určeny pro odbornou veřejnost v oblasti zbraní a střeliva. Vstupem prohlašujete, že jste držitelem zbrojního průkazu, nebo zbrojní licence.