Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galerie
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

Pánská lovecká košile Merkel

Pánská lovecká košile Merkel - MG26493500 Pánská lovecká košile Merkel
Kategorie: Košele a trička
Cena: 2599.00 s DPH
Kód produktu: MG26493500
Dostupnost: dostupný
Záruční doba: 2 roky(let)
Hodnocení:
velikost: ks:
Pánská lovecká košile Merkel - MG26493500 Pánská lovecká košile Merkel Pánská lovecká košile Merkel - MG26493500 Pánská lovecká košile Merkel Pánská lovecká košile Merkel - MG26493500 Pánská lovecká košile Merkel Pánská lovecká košile Merkel - MG26493500 Pánská lovecká košile Merkel Pánská lovecká košile Merkel - MG26493500 Pánská lovecká košile Merkel Pánská lovecká košile Merkel - MG26493500 Pánská lovecká košile Merkel
0 0
Parametry produktu
Doporučené doplňky
  • Tepelně izolační vlastnosti
  • Vysoce elastická, prodyšná
  • Rychleschnoucí, příjemná na dotek

Bez přehánění: pravděpodobně nejlepší lovecká košile všech dob! Čerpali jsme inspiraci pro naši loveckou košili z taktické oblasti, odkud jsme provedli a vylepšili principy takzvaných taktických košil pro lovce.

Zadní strana košile je mírně delší, než je obvyklé. V přední části končí těsně pod pasem, takže jej lze pohodlně nosit v pase. Rukávy jsou dostatečně dlouhé a dostatečně široké. Vnější tkanina je extrémně odolný proti roztržení, leštěná kombinace polyesteru a bavlny dokáží odolat i africkým trnem.

Podpaží košile jsou vysoce elastické, jemné póry poskytují příjemné větrání v horkých dnech. Košile má skrytý límec, který zvýrazňuje prémiový vzhled košile.

Přidejte své hodnocení

Ohodnoťte produkt

Přidejte svůj komentář k produktu

Zeptat se na produkt / Mám zájem o předvedení stroje

jméno, příjmení

e-mail

tel. číslo (mobil)

kolik je sedm krát 2?

dotaz