Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galerie
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

Vytáhněte nejen zvěř jednoduše a bez námahy

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 09.12.2018Vytáhněte nejen zvěř jednoduše a bez námahy

Potřebovali jste už i Vy někdy vytáhnout střelenou zvěř, padlý strom a pod.? A že jste neměli jak? Tento problém bude odteď pro Vás pouze úsměvnou minulostí.


Nejen motorové pily potřebují údržbu

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 26.11.2018Nejen motorové pily potřebují údržbu

Pokud vlastníte les nebo zahradu, přes léto máte o zábavu postaráno. Nezapomeňte, že technika sice může být kvalitní, ale to neznamená, že nepotřebuje pravidelnou údržbu.Delta Optical - cenově dostupná optika pro každého

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 08.10.2018Delta Optical - cenově dostupná optika pro každého

Společnost Delta Optical byla založena roku 2002 jako společnost působící v oblasti výzkumu a vývoje, konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáží. Svým zákazníkům nabízí komplexní řešení jejich požadavků po celou fázi životního cyklu výrobku - od prvotního nápadu až po sériovou výrobu finálního produktu.


Máte nachystané dřevo na zimu?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 04.10.2018Máte nachystané dřevo na zimu?

Léto nám pomalu, ale jistě končí a tak je třeba pomalu začít s přípravou dřeva na chladné období. Pokud vytápíte dřevem v kotlích, kamnech či krbech, tak těchto skvělých pomocníků, o kterých si řekneme, jistě oceníte.


Vábničky Weisskirchen - dlouhodobá kvalita a tradice

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 25.09.2018Vábničky Weisskirchen - dlouhodobá kvalita a tradice

Vábničky Weisskirchen se staly nejrozšířenějšími vábničky mezi myslivci. Ihned se staly oblíbenými a žádanými i na Slovensku. IBOCZ nabízí širokou nabídku vábniček, ze které si vybere opravdu každý.


Kdy je ideální čas na zavlažování trávníku?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 20.07.2018Kdy je ideální čas na zavlažování trávníku?

Nejlepší čas na ideální zavlažení trávníku je v časných ranních hodinách nebo v podvečer, kdy je odpařování díky nízké teplotě nejmenší. Nejvhodnější druh zavlažování závisí na velikosti zahrady, zdroje vody i typu zahrady. Dnes se o závlahy mnohem lépe postarají zahradní čerpadla. Ideální je vlastní zdroj vody či alespoň dostatečná zásoba dešťové vody.


Vnadění divočáků - účinně a jednoduše

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 10.07.2018Vnadění divočáků - účinně a jednoduše

Bukový dehet je levným a vysoce účinný lákadlem pro zvěř, kterou láká na dlouhé vzdálenosti. Zvěř je přitahována intenzivním zápachem bukového dehtu na dlouhé vzdálenosti a chrání je od otravných parazitů. Dehet se aplikuje jednoduše a má vysokou účinnost. Více se dočtete v následujícím článku.


Zbraně Merkel - od historie až po nejnovější přírůstek

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 27.06.2018Zbraně Merkel - od historie až po nejnovější přírůstek

Průmyslová revoluce změnila Německo na třetí největší průmyslovou zemi na světě. V Suhl se řemeslnické dílny přeměnily na manufaktury a později na továrny na výrobu zbraní. Bratři Merkelovi chtěli být součástí bezprecedentní transformace národního hospodářství na přelomu 19. století.


Olight M3XS-UT Javelot – 1200 lumenů pátracího výkonu

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 19.06.2018Olight M3XS-UT Javelot – 1200 lumenů pátracího výkonu

Taktická baterka, která využívá diodu Cree XP-L HI, jako světelný zdroj ve velkém reflektoru, což má za následek výkon až 1200 lumenů. Skvělé LED svítidlo, které bude dokonale sloužit policistům, záchranářům, vojákům, ale i pro turisty a milovníky přežití. Stejně jako ostatní svítilny série javelot, tento model nabízí světelný paprsek, který směřuje na 80% do jednoho bodu. Efektivní dosah až do 1000 metrů.


Test fotopasti Spromise S328 a S358 - Mendelova univerzita v Brně

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 15.06.2018Test fotopasti Spromise S328 a S358 - Mendelova univerzita v Brně

V následujícím příspěvku přinášíme čtenářům recenzi fotopastí, zapůjčených brněnskou pobočkou obchodního řetězce IBO CZ, s.r.o., výhradním dovozcem značky SPROMISE do České republiky. Tímto taktéž děkujeme za poskytnutí slevových poukázek k nákupu přiložených k příspěvku. Velký dík patří také Radimovi Plhalovi za milé rady a zkušenosti s testováním fotopastí.


Jak si správně vybrat sekačku?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 01.06.2018Jak si správně vybrat sekačku?

Zdravý, upravený a krásný trávník je sen každého majitele domu se zahradou. Trh v dnešní době obsahuje širokou nabídku sekaček, v níž se vyznat není vůbec jednoduché. Pokud uvažujete o novém pomocníkovi do zahrady v podobě sekačky, měli byste brát v úvahu několik faktorů, a to:...


Buďte na jaře připraveni

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 28.03.2018Buďte na jaře připraveni

Vášnivý zahrádkáři ožívají a s nimi i jejich zahrady. Třeba vytáhnout i malé pomůcky a poodstraňovať vše, co v zahradě není potřeba.


OLIGHT M2R Warrior - svítidlo vyrobené do nepohody

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 20.03.2018OLIGHT M2R Warrior - svítidlo vyrobené do nepohody

Svítidla Olight patří dlouhá léta mezi špičku na trhu. V našem blogu se podělíme o zkušenosti s taktickým svítilnou Olight M2R Warrior. Svítidlo nabízí světelný tok 1500 lumenů, je vyrobeno z leteckého hliníku a odolá i tomu nejhoršímu zacházení.


Slavnost desátého výročí mezinárodní společnosti OLIGHT

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 08.09.2017Slavnost desátého výročí mezinárodní společnosti OLIGHT

Slavnost desátého výročí mezinárodní společnosti OLIGHT - jako zástupce společnosti OLIGHT pro Slovenskou republiku a Českou republiku jsme byli poctěni pozvánkou na velkolepou akci.


Olight S Mini - minilampička, která prosvětlí i nejtmavší noc

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 03.07.2017 Olight S Mini - minilampička, která prosvětlí i nejtmavší noc

Když se Olight S Mini dostala do naší každodenní výbavy pro vycházky do přírody, měli jsme pocit, že půjde o mini-nouzovku pro situace, kdy člověka zastihne v krátkých podzimních dnech tma na cestě z lesa domů. Postupně však zjišťujeme, že jde o svítidlo, které dokáže nabídnout v rámci své výdrže plnohodnotnou službu.


Novinka ve světě GPS obojků z Česka za polovinu a máte svého pomocníka pod kontrolou.

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 21.04.2017Novinka ve světě GPS obojků z Česka za polovinu a máte svého pomocníka pod kontrolou.

Firma VNT electronics, s.r.o., představila tento rok nejočekávanější novinku a to GPS obojek, který láká svojí jednoduchostí a hlavně dostupnou cenou. Hlavní oblastí působení společnosti VNT electronics, s.r.o. je vývoj, prodej a distribuce vlastních výrobků pod obchodní značkou Dogtrace. Všechny tyto produkty jsou zaměřeny na zefektivnění výcviku poslušnosti psů a proto se jim daří splnit motto: "Pes pod kontrolou". Při vývoji všech produktů úzce spolupracují s profesionálními sportovními kynology a veterináři.


Odhazujte sníh rychle a bez námahy...

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 02.02.2017Odhazujte sníh rychle a bez námahy...

Překvapily vás ráno haldy sněhu, ale nemáte čas na ruční pracné odklízení sněhu? Pořiďte si šikovného pomocníka ve formě sněhové frézy, který vám ušetří spoustu času a sil. Sníh třeba odhrnovat co nejdříve. Když už je sníh ušlapaný, těžko se frézuje či ručně odhazuje a to platí i v případě, že je sníh mokrý.


Byli jsme na návštěvě ve firmě Swarovski

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 04.12.2016Byli jsme na návštěvě ve firmě Swarovski

Swarovski je rakouský rodinný podnik se sídlem v tyrolském městečku Wattens. V Rakousku se jeho výrobky dnes považují za jakýsi národní symbol a vždy se zmiňují mezi prvními věcmi, pokud je třeba uvést, co by se cizincům v Rakousku doporučilo.


SPYPOINT LINK 4G - fotopast pro profesionály

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 01.12.2016SPYPOINT LINK 4G - fotopast pro profesionály

Trh je zaplaven spoustou různých značek fotopasti, které se často kopírují, a proto neposkytují očekávaný výkon, ale nelze je ani opravit ... Kupujete citlivou elektroniku, od níž očekáváte dokonalý výkon, proto si dávejte pozor na levné napodobeniny od pochybných prodejců a kupujte pouze v ověřených obchodech.


Chcete potěšit svou ratolest?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 18.11.2016Chcete potěšit svou ratolest?

Společnost BRUDER vznikla rokem 1926 díky Paulu Bruder. Ten začal vyrábět hračky vlastnoručně. Po konci 2. světové války pokračoval ve výrobě jeho nástupce - Heinz Bruder. Heinz opatřil lisy a jiné stroje. Nechyběly ani stroje pro úpravu plastů. Společnost BRUDER se začala rozvíjet rychlým tempem, takže plocha o rozloze přibližně 60 m2 byla rázem malá. Psal se rok 1958 a Bruder vydal svůj první katalog malých hraček. Po roce 1975 společnost vybudovala expediční haly a sklady.